BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLE

895
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 12 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

Beyaz TV canlı yayın izle; 24 Mayıs 2010’da kurulan Beyaz TV ulusal bir televizyon kanalıdır.

Kanalın yayın içeriğini dizi filmler, sinema filmleri, eğlence, spor, haber, magazin, siyaset, gezi, yaşam ve aktüel programları oluşturuyor.

Gün Başlarken programı hafta içi her sabah 07:00’da Buse Yıldırım’ın sunumuyla ekranlara geliyor. Yıldırım, gündemdeki en son gelişmeleri, geceden sabaha kadar yaşananları izleyiciye aktarırken, yayın akışını Ömür Varol, Nihat Doğan, Bircan İpek ve Gülşah Saraçoğlu’nun magazin dünyasındaki en son gelişmeleri masaya yatırdıkları, ‘Söylemezsem Olmaz’ programı takip ediyor.

Kanal; Leyla ile Mecnun, Zengin Kız Fakir Oğlan, Sakarya Fırat gibi sevilen dizileri de izleyicilerle tekrar buluşturuyor.

Haftanın her günü yayınlanan Beyaz Ana Haber, günün en sıcak gelişmelerini ekranlarınıza taşıyor.

Aksiyon, macera, eğlence, dram, komedi türlerindeki filmler, hafta içi her gün saat 20:15’te yabancı filmler kuşağında sizleri bekliyor.

Ertem Şener’in sunumuyla; Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın yorumlarıyla katıldıkları, futbola dair gündem yaratan konuların tartışıldığı Derin Futbol programı ise kanalın en konuşulan programları arasında olup, her hafta ekranlara geliyor.

Ayrıca, özellikle dizi filmleri ile izleyicileri ekran başına kitleyen kanalımız Kanal D Canlı İzle, buradan takip edebilirsiniz.

 

Kategori:

AKTÜEL KANALLAR

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor