DISCOVERY CHANNEL CANLI YAYIN İZLE

1,066
 
 
0
1

Ekleyen / 12 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

Discovery Channel canlı yayın izle; “Keşfetmenin Heyecanı” sloganıyla, John Hendricks tarafından 17 Haziran 1985 tarihinde ABD’de kurulan Discovery Channel, beğenilerek takip edilen bir belgesel kanalıdır.

Yayın akışında; popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan programlar bulunmaktadır.

Gerilim ve gizem sevenler! Kanıtların doğa tarafından yok edildiği Lousiana bataklıklarında ölü olarak bulunan genç bir kadın ve bu cinayetin izini süren iki detektif. Bu gizemi çözmek için, suç-araştırma belgeseli Cinayet Tarlaları’nı sakın kaçırmayın.

Alaska’nın sınır şehri Nome’da altın madencileri kıyasıya bir yarış içinde ancak bir sorun var! Burada altın yerin altında gizli değil. Bering Denizi’nin dibinde saklı olan ve çok az madencinin bu soğuk, tekinsiz suların altında onu aramayı göze alabildiği bu değerli metal, programın konusunu belirliyor. Bering Boğazı’nda Altın her pazartesi 22:30’da karşınızda oluyor.

McLaren’nin Formula 1 makinisti olarak 10 yıl boyunca dünyayı dolaşan Marc Elvis Priestley, macera ve mühendisliği buluşturan Çılgın Sürüş programında, dünyanın dört bir yanındaki araba kültürlerini keşfe çıkıyor. Priestley, Formula 1 deneyimini kullanarak, özel yarışlara hazırlanan sürücüler için olağanüstü araç modifikasyonları tasarlıyor.

Alanında uzmanlaşmış maceraperestlerin deneyimlerini ekranlara getiren kanal, yeni şeyler öğrenmek için size ilham veriyor, dünyanın dört bir yanından heyecan dolu maceralarla sizleri büyülemeyi amaçlıyor.

Ayrıca, hayatın bütün renklerini ekranlara getirmeyi başaran kanallar arasında bulunan Beyaz TV Canlı İzle, buradan takip edebilirsiniz.

Kategori:

BELGESEL KANALLARI

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor