HABERTURK CANLI YAYIN İZLE

1,272
 
 
6
0

Ekleyen / 11 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

Habertürk canlı yayın izle; 23 Mart 1999’da Ufuk Güldemir tarafından kurulmuştur.8 yıl boyunca Ufuk Güldemir ile faaliyet gösteren Habertürk, kurucusunun vefat etmesinin ardından 10 Haziran 2007’de Ciner Medya tarafından satın alınmıştır.

Habertürk TV kanalında program akışında ağırlıklı olarak haber programlarına yer verilirken, gündem, siyaset, tartışma, sağlık söyleşi gibi toplumun farkındalık düzeyini arttırmaya gündemi yakalamaya yönelik yayınlar da mevcuttur.

Habertürk TV’nin  en göze çarpan programlarından konuk olarak İlber Ortaylı ve Celal Şengör’ü sık sık ağırlayan, sunuculuğunu yaptığı Teke Tek Özel programı 16 Mart 2016 tarihinde son bölümünü yaptıktan sonra ani bir kararla yayından kaldırılmasına rağmen sevenlerinin yoğun isteği ile, en sevilen programlarından biri olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Kanal yer alan çarpıcı programlar arasında, Cansu Canan ile  Öteki Gündem gizemli dünyanın kapılarını aralayan farklı alanlardaki konuları enine boyuna tartışan “Öteki  Gündem” Programı, merak edilen hayata dair her şeyi izleyicilerine sunan Balçiçek İlter ile “Söz Sende”,  gündemdeki olaylarla geçmiş arasında bağlantıların kurulduğu, Murat Bardakçı’nın hazırlayıp Erhan Afyoncu’yla birlikte sunduğu “Tarihin Arka Odası” gibi yapımlar vardır.

Ayrıca, hayatın içinden bütün renkleri yakalayabileceğiniz yeni aktüel kanalımız Kanal A Canlı İzle, buradan takip edebilirsiniz.

Kategori:

HABER KANALLARI

» Daha fazla göster

1 Yorum