NATIONAL GEOGRAPHIC CANLI YAYIN İZLE

1,192
 
 
3
0

Ekleyen / 12 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

National Geographic canlı yayın izle; Dünya çapında 164 ülkede, 27 dilde ve 290 milyonun üstünde evde izlenebilmekte olan National Geographic Channel, en çok takip edilen belgesel kanalları arasında yer almaktadır. Kanal, National Geographic Society’nin “araştırma, koruma ve eğitim” ilkelerine tamamen bağlıdır.

Otomobillere tutkuyla bağlı olanlar, Araba S.O.S programı tam size göre! Tamirci Fuzz ve sunucu Tim Shaw, sahipleri tarafından oldukça değer verilen eski otomobilleri, görkemli günlerine kavuşturmak için kolları sıvıyor. Otomobiller sahiplerinin haberi olmadan, son derece iyi donanımlı bir tamirhaneye götürülerek üç haftalık zahmetli bir çalışmanın ardından yeniden yaratılıyor. Finalde ise otomobil sahibini büyük bir sürpriz bekliyor.

Nat Geo; Oscar ve Emmy ödüllü yapımcı Brian Grazer, Ron Howard, Emmy ödüllü yapımcı Justin Wilkes ve Dave O’Connor ile bir araya gelerek, MARS serisiyle izleyicileri uzayın ve Mars’ın bilinmeyen noktalarına götürüyor. Bu özel seri, uzun metraj film kalitesinde görüntüleri ve görsel efektleri ile belgesel tarihinde bir dönüm noktası olacak.

Sizi, çevrenizdekilerin hayran olacağı bir insan haline getirecek bilgilerle dolu daha birçok yapım, bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Ayrıca, keşfetmenin heyecanını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz belgesel kanalımız Discovery Channel Canlı İzle, buradan takip edebilirsiniz.

Kategori:

BELGESEL KANALLARI

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor